Chmielno dzień siódmy

Chmielno dzień siódmy

Dzisiaj trochę militarnie i trochę tradycji. Fotorelacja tutaj Po śniadaniu udaliśmy się do Dąbrówki, gdzie mieści się Muzeum Gryf. Jazda wozem, zabawy saperskie, muzeum saperskie i wozów a na koniec ognisko tak było do obiadu. Po obiedzie udaliśmy się do skansenu gdzie zapoznaliśmy się z kulturą kaszubską 🙂

Chmielno dzień szósty

Chmielno dzień szósty

Czwartek spędziliśmy na basenie w Kościerzynie oraz na ośrodku w Chmielnie. Przedpołudnie to 2 godz zabawy na aquaparku w Kościerzynie. Po obiedzie tradycyjnie trickboard, na sali piłka nożna i plażowanie – zabawa nad jeziorem. Wieczorem porządki i gra świetlicowa „puszka pandory”. Było zabawnie, wierszyki tworzone były na zawołanie tak samo scenki z życia obozu.  

Chmielno-dzień piąty-zamek Gniew

Chmielno-dzień piąty-zamek Gniew

Dzisiaj mieliśmy całodniowa wycieczkę na zamek w Gniewie. Pierwsza część to Zbrojownia zamku Gniew – szkoła szermiercza Następnie Historyczne zajęcia praktyczne – „komnata dawnych mistrzów” I na koniec zwiedzanie zamku z przewodnikiem. Fotorelacja z wizyty na zamku Gniew – tutaj.

Chmielno 2018 dzień czwarty :)

Chmielno 2018 dzień czwarty :)

Wtorek w Szuwarku. Przedpołudnie to wyścigi w 5 – ciu zespołach oraz wiatrówki, shurikeny, trickboard, siatkówka i sprawnościówka na linach i drabinkach. Popołudniu sala. Po kolacji dla chętnych kąpiel w jeziorze 🙂 Jutro czeka na nas Gniew. Fotorelacja z dnia dzisiejszego tutaj.

Chmielno dzień drugi :)

Chmielno dzień drugi :)

Drugi dzień za nami. Przedpołudnie spędziliśmy w Centrum Nauki Experyment. Popołudnie to czas spędzony nad polskim morzem, plażowanie, kąpiel i oczywiście gofry i lody. Po kolacji wg potrzeb: piłka nożna, siatkówka, elementy gimastyki, trening pływacki na wodach otwartych oraz gry i zabawy świetlicowe. Jutro zostajemy w Szuwarku 🙂 Fotorelacja z drugiego dnia tutaj.

I dzień w Chmielnie

I dzień w Chmielnie

Pozdrawiamy z Chmielna 🙂 Aktywnie pierwszy dzień. Trickboard, elementy gimnastyczne, piłka nożna, siatkówka, strzelanie z asg i wiatrówki oraz inne zabawy na świeżym powietrzu.   Link do zdjęć z pierwszego dnia 🙂 Jutro zawitamy w Gdyni 🙂