Bowling w Posnani :)

Dziękujemy wszystkim za przybycie na zakończenie sezonu 2017/18.

2 godz. wspólnej zabawy zakończyły się podziękowaniami za miniony sezon naszej kadry, którą reprezentowała Ela Krakowiak i przede wszystkim wyłonieniem naszych zwycięzców:

  • I miejsce – Stasiu Lubczyński 123 pkt
  • II miejsce – Maciej Janczak 117 pkt
  • III miejsce – Mateusz Malczewski 93 pkt

i dalej, Natalia 90, Adam 89, Michał 86, Kacper 81, Wiktoria 80, Magda 77, Max 75 i Marta 71. Punkty tylko z pierwszej rundy, drugiej nie udało nam się dokończyć 🙁

Poza konkursem startowali Maciej – Tata Adama – 97 pkt, Dominik – brat Marty – 80 pkt, i kolega Kacpra Bartek – 82 pkt no i oczywiście Wasza trenerka Ela Krakowiak – 76 pkt.

Brakowało oczywiście wielu naszych podopiecznych ale…. tak bywa, niektórzy już na wyjazdach inni zmagają się z chorobą, Młody – czyli nasz aktywny instruktor oczywiście zaliczał egzamin na opiekuna wypoczynku-ZDAŁ a już za chwilę udaje się do Łodzi na kolejny kurs, tym razem instruktora akrobatyki, co do naszego najstarszego stażem instruktora-Pana Waldka-w pracy na Termach :(, może następnym razem spotkamy się w większym gronie.

Niezależnie czy byłeś na zakończeniu czy nie jeszcze raz wszystkim dziękujemy za miniony sezon, zachęcamy do śledzenia naszej strony i zapraszamy od września.

Ze zwycięzcami rywalizacji na torze bowlingowym będziemy się kontaktować – nagrody czekaj i do odbioru we wrześniu 🙂