Menu

Choszczno I turnus – obóz pływacki.

Zaczynamy od nagrania wszystkich naszych uczestników, a już wieczorem pierwsza analiza. Po nagraniach odbył się pierwszy wspólny trening. Wśród uczestników obozu mamy zawodników: Barakuda Starachowice, Cityzen Poznań, Huragan Koło, Fala Swarzędz, Posnania Poznań, Warta Poznan, UAM Poznań, WKS Poznań.

Po kolacji podział na grupy treningowe: najmłodsi, zawodnicy osi długiej i trzecia grupa zawodnicy osi krótkiej oraz trochę zabaw integracyjnych. Na koniec dnia z najmłodszymi dokonaliśmy wstępnej analizy aby jutro na treningu nasi najmłodsi łatwiej i bardziej świadomie wykonywali zadania techniczne.

Dzień II

W trzech grupach treningowych realizujemy jeden cel – technika!!!

Popoludniu i wieczorem dokończyliśmy analizę. Był też czas na gry zespołowe.

Dzień III

Dzień rozpoczynamy od pogadanki na temat „Profilaktyka substancji psychoaktywnych – nowe narkotyki”. Spotkanie odbyło się z przedstawicielem Oświata zdrowotna i promocja zdrowia Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Choszcznie. A na basenie kolejny trening techniczny. Najmłodsi kształtują wejście w chwyt na lądzie aby bardziej świadomie realizować ćwiczenia w wodzie. Wykonanie tego elementu sprawia zawsze duże problemy a jednocześnie decyduje o efektywności napędu.Pozostałe grupy realizują ćwiczenia do styli osi długiej i krótkiej a nad prawidłowym wykonaniem czuwają nasi trenerzy: Marcin, Młody, Wojtek i Maciej.

Jeszcze przed obiadem 🙂

Popołudniu aktywnie na boisku. Był czas na gry zespołowe, grę w pyre, strzelanie z broni laserowej krótkiej i długiej oraz trickboard.

Po kolacji pierwsze kroki ze sztangą. Podtsawy, podejście pod sztangę, zarzut i przysiad.

Dzien IV

Kolejny trening techniczny na basenie za nami.

Po obiedzie 2 godz. na kajaczkach i rowerkach wodnych. A dla tych którym bylo mało dodatkowa rywalizacji – zapasy w wodzie.

Na koniec dnia zajęcia na drążkach.

Dzień V

Trening pływacki juz za nami.

Popołudnie na plaży.

Na koniec dnia podchody i pizza. 4 drużyny 7 zadań i dużo dobrej zabawy.

Dzień VI

Trening pływacki zdominowały dzisiaj nagrania i przygotowania do maratonu pływackiego „Mistzrostwa Choszczna w pływaniu na wodach otwartych” Jutro grupa 32 zawodnikó w będzie nas reprezentować na maratonie pływackim w Choszcznie.

Popoludniu przygotowanie do maratonu i trening na wodach otwartych oraz meczyk siatkówki kadra & uczestnicy.

Wieczorem ognisko.

Dzień VII – to jest już koniec.

Kończymy nasze zgrupowanie udzialem w Mistrzostwach Choszczna w pływaniu na wodach otwartych.Na dystansie 200m w kat. 11-12 lat wystartowali:Bruno, Szymon, Marcin, Kacper, Igor, Tymek, Stasiu, Mikołaj i Piotr.Na dystansie 300m w kat. 13-14 lat na starcie stanęli:Patrycja, Iga, Patryk, Maksym, Szymon,Marcel, Sebastian, Alan i Igor.I na dystansie 1500m reprezentowali nas:Patrycja, Zuza, Alicja, Mateusz, Adam, Wiktor, Maciej, Szymon, Filip, Łukasz, Filip, Kuba i Maks w towarzystwie naszego trenera Mlodego.To się nazywa sportowe zakończenie obozu.Brawa i podziękowania ze strony kadry: kierownik trener-ek Ela, trenerzy: Maciej Waliński, Marcin, Młlodyi Wojtek Szlęzak dla wszystkich uczestników reprezentujących kluby:Barakuda Starachowice, Cityzen Poznań, Fala Swarzędz, Huragan Koło, Posnania Poznań, UAM Poznań, Warta Poznań i WKS Poznań.

Galeria zdjęć:


Dzień pierwszy

Dzień drugi

Dzień trzeci

Dzień czwarty

Dzien piąty

Dzień szósty

Dzień siódmy