UWAGA !!! WAŻNE

Dzień 24.06.2022 r. to zakończenie roku szkolnego i jednocześnie koniec naszych spotkań i zajęć z WKS w sezonie 2021/22. Wspólne wyjście na kręgle przeniesione na wrzesień – info w sierpniu. Zapraszamy od września 2022r. Informacje o godz. zajęć wkrótce. Życzymy wszystkim udanych wakacji!!!

Wielkanoc

Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach. Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Jaja święconego i wszystkiego najlepszego!

Treningi !!!

Ważne!!! W Wielki Piątek trening bez zmian. Wielka Sobota – basen nieczynny, treningu nie ma. 23.04.2022 r. trening na sali i w wodzie są odwołane – decyzja Spółki Termy Maltańskie „Powołując się na § 4 umowy ze względu na organizację ogólnopolskich zawodów pływackico odwołuję następujące zajęcia w dniu 23.04.2022r.: WKS Poznań w godz. 12:00 do…

WAŻNE

Kilka ważnych informacji!!!

Jedziemy dla WOŚP

Coroczna akcja „Rowerowy zawrót głowy”. WKS Poznań jedzie dla WOŚP w niedzielę 31.01.2021 r. Targi Poznańskie w Sali Ziemi. Osoby zainteresowane dołączeniem do akcji – dotyczy tylko zawodników z licencją – proszę o pilny kontakt telefoniczny!!!

KOSMA

Tym razem wpis jest dedykowany naszemu koledze Kosmie.

Życzenia

Pogodnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych życzy cały zespół WKS Poznań.